Oferta

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO PRZEPROWADZKI

Pierwszą rzeczą jaką powinieneś przemyśleć gdy planujesz przeprowadzkę to sposób w jaki ją zorganizujesz. Planujesz powierzyć całą pracę wyspecjalizowanej firmie, czy też decydujesz się jak najwięcej pracy wykonać sam i maksymalnie na tym zaoszczędzić, a może wybierzesz przeprowadzkę hybrydową - łatwiejsze rzeczy wykonasz sam, a bardziej skomplikowane i cięższe prace powierzysz  profesjonalnej firmie przeprowadzkowej.  

W pierwszym wariancie przeprowadzki pozostaje Ci tylko wybrać  dogodny termin zadzwonić do nas i umówić się . Taka przeprowadzka trwa często dwa dni, zwłaszcza jeśli do przeniesienia jest duże mieszkanie lub dom. W oznaczonym dniu zjawia się ekipa przeprowadzkowa i rozpoczyna pakowanie rzeczy do przywiezionych pojemników, kartonów i worków. Przedmioty delikatne zostaną zabezpieczone folią pęcherzykową, sprzęt agd i rtv  odłączony, a duże meble zdemontowane, owinięte folią strech i przygotowane do wyniesienia. Następnego dnia rzeczy zostaną przewiezione do nowego mieszkania, meble zmontowane i ustawione we wskazanych miejscach a rzeczy ponownie rozpakowane. Ekipa nosząca  zabierze transport zbędne już opakowania i materiały zabezpieczające do utylizacji.
Również w tego typu przeprowadzkach zalecamy najważniejsze dla nas przedmioty jak dokumenty, leki, rzeczy wyjątkowo cenne, a także klucze do nowego mieszkania spakować do podręcznej torby, tak aby w nowym lokum można je było bez trudu odnaleźć.
 


Drugi wariant przeprowadzki bagażówką jest zarazem wariantem najoszczędniejszym, ale i wymagającym największego wkładu pracy własnej osoby, która się przeprowadza. W tej wersji należy nie tylko samodzielnie się spakować i dokonać demontaż większych mebli, ale również samodzielnie znieść mienie do auta i potem wnieść do nowego mieszkania. Na miejsce przyjeżdża tylko auto z kierowcą, który pomoże zabezpieczyć mienie na samochodzie, ale reszta pracy spoczywa (i to dosłownie) na barkach  przeprowadzającego się i jego rodziny lub znajomych. Przygotowując się do tego typu przeprowadzki należy zawczasu samodzielnie zadbać o zgromadzenie odpowiednich opakowań i materiałów zabezpieczających, lub zamówić ich dowóz w naszej firmie. Przede wszystkim jednak należy się upewnić, że możemy liczyć na pomoc krewnych lub znajomych przy noszeniu, lub też jesteśmy w stanie to zrobić samodzielnie.

Wariant trzeci jest najczęściej wybierany taxi bagażowe przez naszych klientów. Decydują się oni na samodzielne spakowanie własnych rzeczy, cięższe prace takie jak demontaż mebli ich zabezpieczenie, a także zniesienie i załadunek do auta pozostawiając ekipie przeprowadzkowej. W nowej lokalizacji meble są wnoszone do mieszkania, ponownie montowane (jeśli były wcześniej rozkręcane) i ustawiane we wskazanych miejscach. Rozpakowanie rzeczy pozostaje w gestii klienta.

Usługi transportowe: Kiedy już zdecydujemy jaki wariant przeprowadzki nam najbardziej odpowiada i ustalimy dogodny termin jest jeszcze kilka rzeczy o których powinniśmy pamiętać przed zmianą adresu. Takich jak : powiadomienie różnych instytucji (np. banku, dostawców mediów) o nowym adresie, spisanie liczników w nowym i starym mieszkaniu itp. Warto przed pakowaniem pozbyć się zbędnych rzeczy, a stary sprzęt lub meble, których nie chcemy zabierać oddać do utylizacji.
Aby ułatwić organizację przeprowadzki przygotowaliśmy dla Państwa specjalną check-listę do pobrania i wydruku.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

  • Przeprowadzki mieszkania, pokoju, domu, firmy
  • Przewóz sprzetu AGD, pojedynczych mebli
  • Transport materiałów budowlanych, taxi bagażowe Warszawa
  • Przeprowadzki lokalne i długodystansowe w Kraju i Europie
  • Przeprowadzka magazynu, biura
  • Transport urządzeń, maszyn, przedmiotów gabarytowych

 

Godziny pracy Dyspozytorów : pon - piątek 8.00-19, w soboty 9.00 - 14.00

Zamówienia na niedziele i święta przyjmujemy w soboty do godz. 15.00

Przeprowadzki Szczecin, Taxi Bagażowe Szczecin, Bagażówki Szczecińskie